Haberler


Resmi Büyüt

BOLDAV MV.MEHMET TAYTAK’I ZİYARET ETTİ.!
01.05.2019

Bolvadi̇nliler Dayanışma Vakfı Kurucular Kurulu Üyesi ve Yönetim Kurulu Başkanı Hasan DOĞRUYOL ve Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Fatih GÖNBE, Ali ERDURMUŞ, Yasin SARISOY ve hemşerimiz Ayşegül AKYÜREK hanımefendi ile birlikte Gazi Meclisimizi ziyaret ettik.
Ziyarette, Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar Milletvekili ve Dilekçe Komisyonu Üyesi Hemşerimiz Sayın Mehmet TAYTAK beyle Vakfımızın faaliyetleri, Afyonkarahisar bölgesel ve özelde de Bolvadinimiz üzerinde fikir alışverişinde bulunuldu. Yeni Vakıf Yönetimini tebrik eden Taytak ile samimi bir ortam da gerçekleştirilen görüşmede Bolvadinlinin konuştuğu dilin özünde İstanbul lehçesini barındırdığı dolayısı ile her ortamda bu nazik ve naif dilin korunması ve kullanılması gerektiği özellikle Genç neslimizin ve piyasadaki rol model insanlarımızın bu değeri koruma noktasında çok daha özenli ve duyarlı olması gerekliliği noktasındaki hassasiyetini dile getirdiler.
Milletvekilimize, Bölgemize ve ülkemize vermekte oldukları hizmetten dolayı Vakfımız Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL bey tarafından Haşhaş objeli kendi tasarımı olan teşekkür plaketi takdim edildi.
Sayın Milletvekilimiz Mehmet TAYTAK beyde, ziyaretimizin anısına Vakfımız adına Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Hasan DOĞRUYOL beye üzerinde Ay Yıldız bayraklı haşhaş motifli mermerden hediye sundular.
Sayın Miilletvekilimize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.
BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI
#Boldav #Afyonkarahisar #Mhp #Milletvekili #MehmetTaytak #Ziyareti

Diğer Haberler