Köşe Yazıları


Resmi Büyüt

İHSAN KELEKÇİ’NİN BİR DÖNEMİN BOLVADİN'İ KİTABI
03.06.2020

Hemşerimiz Yazar İhsan KELEKÇİ beyefendinin Beyaz yayınlarından çıkan “Bir Dönemin Bolvadin’i Babamın Hikayeleri” adlı kitabı tüm seçkin kitabevleri ve internet kitapçılarında satışa sunulmuştur.

BOL-DAV Bolvadinliler Dayanışma Vakfı olarak; HemşerimizYazar İhsan KELEKÇİ beyefendiye kaleme aldığı “Bir Dönemin Bolvadin’i Babamın Hikayeleri” adlı kitabı’nın hayırlı olmasını diler Yaşam boyu başarılı çalışmalara imza atmasını dileriz.

İHSAN KELEKÇİ KİMDİR:

1942’de Bolvadin de doğdu. İlk ve orta öğrenimini Bolvadin de tamamladı. Afyon Ticaret Lisesi ile İstanbul İktisadi ve Ticari Bilimler Akademisi “Mali Muhasebe” bölümünden mevzun oldu.Sümerbank Genel Müdürlüğünde Uzman Genel Müdür Müşaviri ve Personel Müdürü olarak görev yaptı. Sanayi Bakanlığı Teşvik ve Uygulama Genel Müdürlüğü’nde Tekstil Sektörünü deruhte etti. Sümerbank‘ın iştiraki bulunan Gima Oralgim ve Taksan’a yönetim kurulu üyesi oldu.Sakarya Devlet Mühendislik Mimarlık Akademisinde Özlük İşleri Müdürü ve Döner Sermaye Saymanı oldu. İstanbul Teknik Üniversitesi Sakarya Mühendislik Fakültesi‘ne bağlı Sakarya Meslek Yüksek Okulunda Yüksek Okul Sekreterliği görevinde bulundu. Sakarya Üniversitesi’nin kurulması ile1991’de Rektörlük Personel Dairesi ile Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı yaptı. 1996’da İSKİ Genel Müdürlüğüne Zabıt ve Kararlar Müdürü olarak atandı.2003’te bu görevden emekli oldu. Daha sonra Bimtaş Genel Müdürlüğünde görev aldı.

İhsan Kelekçi evli ve üç çocuk babasıdır.
Kendilerine sağlıklı uzun ömürler dileriz.

BOL-DAV BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI
#Bolvadin #ihsankelekçi #BirDöneminBolvadini #BabamınHikayeleri #kitapyurdu #Boldav

Diğer Köşe Yazıları