Haberler


Resmi Büyüt

HEMŞERİMİZ MEHMET KOCA ANADOLU BİRLİK HOLDİNG(TORKU)
10.11.2014

CEO'LUK GÖREVİNE GETİRİLDİ..

Ülkemizin en büyük kooperatif iştiraki olan ve tarım, gıda, kimya, enerji ve turizm olmak üzere 5 ana sektörde faal ve Aralarında Torku Şekerleme, Çikolata, Konya ve Çumra Şeker Fabrikaları gibi 35 üretim tesise sahip Anadolu Birlik Holding’de (TORKU) (ABH) CEO’luk görevine, daha önce Gübretaş’ın da CEO’luğunu yapan Bolvadinli Hemşehrimiz Mehmet KOCA getirildi.

Başarılarla dolu İş Hayatında hayatında Hemşehrimiz Mehmet KOCA; 2010 yılında CNBC-E Business tarafından yapılan değerlendirmede “En Başarılı 100 Yönetici” arasında 36’ıncı sırada yer alırken, 2011 yılında Capital Dergisi’nin 5 yıllık verilere göre yaptığı sıralamada ülkemizin en başarılı beş CEO’sundan biri olarak seçilmişti

28 yıllık iş tecrübesine sahip olan ve lisans eğitimini İTÜ’nün Endüstri Mühendisliği bölümünü okumuştur. Uzmanlıktan Genel Müdürlüğe kadar birçok farklı pozisyonda görev almış, Görev yaptığı kuruluşlarda holding organizasyonu kuruluşunu da gerçekleştiren Koca, görev aldığı kuruluşlarda tarımsal verimlilik ile tarımsal sanayi konusunda çok sayıda projeye imza atarken, uluslararası ortak yatırım gerçekleştirme deneyimine sahiptir. Mehmet Koca iş hayatında son olarak Gübre Fabrikaları T.A.Ş. (GÜBRETAŞ) Genel Müdürlüğü ve Nesmal Holding CEO’luğu görevlerini yürütmüştür.

Hemşehrimiz Mehmet KOCA Bey’e Bolvadinliler Dayanışma Vakfı(BOLDAV) olarak Yeni görevinde başarılar diyoruz. Allah yar ve yardımcısı olsun.

Koca evli ve dört çocuk babasıdır.

ALINTI:http://www.abholding.com.tr/TR-tr/basin-odasi/basindan-haberler/d/anadolu_birlik_holdingde_abh_nobet_degisimi_gerceklesti

BOLVADİNLİLER DAYANIŞMA VAKFI(BOLDAV)


www.boldav.org.tr
https://www.facebook.com/bolvadinliler.dayanisma.vakfi
@boldavankara - https://twitter.com/boldavankara
boldava@gmail.com
https://www.google.com/+BoldavBolvadinlilerDayanışmaVakfı1987

Diğer Haberler